• 603 06 11 66

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące masażu z dojazdem

Jak wygląda masaż w domu?

Umawiamy się mailowo lub telefonicznie. Przychodzę o umówionej godzinie. We wskazanym pokoju rozkładam stół do masażu, jednorazowe prześcieradło, jednorazową podkładkę pod twarz, czyste ręczniki. Następnie proszę gospodarza o rozebranie się i położenie pod ręcznikiem. Sam w tym czasie idę umyć ręce. Po powrocie mogę włączyć muzykę i zaczynam masaż. Po jego zakończeniu ponownie idę umyć ręce, zostawiając klienta samego. Odbieram zapłatę, składam i pakuję stół i ręczniki. Możemy też umówić kolejną wizytę.

Ile trzeba miejsca?

Warunki brzegowe wyznacza wielkość stołu do masażu. Niezbędne minimum to 230 / 130 cm. To pozwoli mi stanąć obok rozłożonego stołu i masować. Oczywiście im więcej miejsca, tym lepiej chociaż w zbyt dużym pomieszczeniu może być chłodno.

Co należy przygotować do masażu w domu?

Wszystko, co potrzebne jest do masażu będę miał ze sobą. Proszę zadbać, żeby było dość ciepło i może o ulubioną spokojną muzykę.

Strój/jego brak

Podczas zabiegu większość ciała ukryta jest pod ręcznikiem. Odkrywam tylko masowany właśnie fragment. Zawsze mam przy sobie kilka par jednorazowej bielizny. Przy masażu całego ciała wygodna jest nagość, jednak to Państwa dobre samopoczucie jest tu najważniejsze.

Masaże częściowe wymagają odkrycia masowanego obszaru i tak np. przy masażu pleców wystarczy zdjąć górę i odsłonić biodra.

Czy w pokoju może być dziecko?

Lubię dzieci i chętnie tłumaczę im, co robię. Jeśli mają ochotę, mogę zrobić im na stole krótki masaż (idą słonie...:) ). Oczywiście, kiedy zaczyna się płacz, że mama ciągle leży, to wszyscy jesteśmy w kłopocie…

Ile trwa masaż?

Dokładny czas masażu jest trudny do precyzyjnego określenia. Zależy to choćby od wielkości masowanej osoby. Masaż całego ciała trwa ok. 50 - 60 minut, masaż częściowy ok. 30 - 40 minut.